Wczytuję dane...
O sklepie

Naturalnie, że zdrowo!

Naszą przygodę z suplementami diety rozpoczęliśmy od produkcji liofilizowanego preparatu białkowego COLOSTRUM P (mleko matki, siara,  colostrum bovinum). Colostrum to niesamowity środek wykazujący potwierdzone naukowo właściwości odżywcze, lecznicze i regenerujące. Wszystkie Mamy wiedzą o tym, że colostrum to "cud natury".

Strategia.

Nasza strategia to promowanie i dystrybucja preparatów produkowanych wyłącznie w  oparciu o  całkowicie naturalne i w większości polskie składniki. A to wszystko dla utrzymania dobrego zdrowia, samopoczucia i komfortu codziennego życia.

Marka Vitoplus powstała z pasji do promowania zdrowego stylu życia. Odpowiadając na zagrożenia, na jakie narażony jest nasz organizm we współczesnym świecie, stawiamy na preparaty najwyższej jakości, w szczególności produkty polskie.

Dlaczego naturalne?

Natura której częścią jesteśmy, najlepiej zna właściwości lecznicze naturalnych substancji. Dlatego układa najlepsze i skuteczne receptury, dostępne dla nas na wyciągnięcie ręki. Naszym podstawowym założeniem, jest wspieranie zdrowia i pobudzanie sił witalnych za pomocą tylko tego co naturalne.

Uczciwie i bez niedomówień.

Uczciwość i rzetelność to dla nas nie tylko hasła. Dodatkowo publikujemy i udostępniamy Wam rzetelne badania  naukowe potwierdzające  skuteczność produktów w naszym sklepie. Odwiedź naszego bloga.

Trzymaj się w zdrowiu.

Zarząd Vitoplus.

Vitoplus logo wizualizacja